Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
10:00
B. 1973, Herlev
Virum-Sorgenfri BK (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
B. 82, Virum
Ølstykke FC
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Slangerup & Omegn IF
Farum BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Oversidder
B. 1973, Herlev
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Ølstykke FC
Slangerup & Omegn IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
B. 82, Virum
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Farum BK
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
B. 1973, Herlev
B. 82, Virum
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ølstykke FC
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
B. 82, Virum
Farum BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Slangerup & Omegn IF
B. 1973, Herlev
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Ølstykke FC
Farum BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Farum BK
Avedøre IF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Farum BK
Glostrup
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
Farum BK
Hareskov IF/Værløse BK
UHT
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Farum BK (2)
A27
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Farum BK
Store Lyngby IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Farum BK
Fremad Valby
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Farum BK
Bagsværd BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Farum BK
KB
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Farum BK
Hillerød Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Farum BK
BSF
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:15
Farum BK
Allerød Fodbold Klub (1)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Farum BK
VB 1968
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Farum 2
Hørsholm-Usserød IK
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Farum BK
Snekkersten IF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Farum BK
Køge BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Farum BK 2
Hørsholm-Usserød IK
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Farum BK
Stenløse BK
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:00
Farum BK (1)
Allerød Fodbold Klub
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Farum BK
AB
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Farum BK
Alsønderup SG&I
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Farum BK
Oversidder
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Farum BK
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Farum BK
Snekkersten IF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:00
Farum BK
Greve Fodbold
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:15
Farum BK
Albertslund IF
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Farum BK
Herlev IF
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Farum BK (2)
Værløse BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Farum BK
B. 1973, Herlev
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Farum BK
B.93
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Farum BK
FC Hornsherred
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Farum BK
HB Køge
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Farum BK
Hillerød Fodbold
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Farum BK (2)
Brøndbyernes IF (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Farum BK
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Farum BK
Lyngby Boldklub 1921
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Farum BK
Ishøj IF
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Farum BK
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Farum BK
Såby/Hvalsø
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:15
Farum BK
Lyngby Boldklub 1921
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:15
Farum BK
Ålholm IF
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
FC Nordsjælland
Vildbjerg
U19 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Farum BK
Herstedøster IC
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Farum BK (1)
Brødeskov IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Farum BK
Vildbjerg
U16 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Farum BK
Helsinge Fodbold
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Farum BK
Lundtofte Boldklub
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Farum BK
Frederiksværk FK
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
18:30
Farum BK
BSF
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Farum BK
Frederiksværk Fodbold Klub
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Farum BK
FC Rudersdal
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
Farum BK
Snekkersten IF (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
Farum BK
Frederikssund FB
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Farum BK
Helsingør IF Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Farum BK
Kr. Værløse IF
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Farum BK 2
B. 1973, Herlev
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Farum BK
Ringsted Pigefodbold
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Farum BK
FA 2000
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Farum BK
IF Skjold Birkerød (1)
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Farum 2
FA 2000
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Farum BK
Vallensbæk IF
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Farum BK (1)
AB
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Farum BK (1)
TGB (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Farum BK
HB Køge
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Farum BK (2)
Oversidder
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|